درباره ما

خدمات ما

با #یوتریپز میتوان در هر کجاوهرزمان,بهترین نرخ بلیط و هتل و تور و تمامی خدمات سفر را رزرو کرد و خرید . در یوتریپز برای هر تفکر سفر , میشه مقصدی پیدا کرد.

یوتریپز

یوتریپز از یک همفکری پویا , خلاقانه..پس از سالها فعالیت . کسب تجربه ساخته شد و زیر ساخت های آن بال و پر گرفت و نسخه اول راه انداری شد..... در جامعه های امروزی دسترسی گسترده و آسان به اینترنت هر روز بیش از پیش قوت میگیره, بطوری که ارایه خدمات آنلاین و فروش کالای آنلاین یکی از مهمترین عرصه های تجارت در ایران را تشکیل داده است . در تمام کشور های توسعه یافته و یا در حال توسعه سامانه های خرید و رزرو انلاین بلیط و هتل و غیره مدت هاست وجود داردو در کشور ما هم مدتی است که مورد استفاده قرار میگیره .

اهداف یو تریپز

یو تریپز میخواهد به یکی از سامانه های رزرو آنلاین خدمات سفر در مبدا ودر مقصد در ایران باشد.این هدف چندان دور از ذهن و دست نبافتنی نیست , مجموعه همکاران یوتریپز و مشتریان این قابلیت را دارند که یوتریپز را در مدت زمانی کمتر از انچه انتظار میرود به این هدف برسانند. یوتریپز میخواهد مرجع کاملی برای سفر و هر آنچه که مربوط به سفر میشود باشد. همکاران تیم فنی در بخش تولید محصولات سفر را به سرعت به سر انجام خواهند رساند به گونه ایی که تمام نیازهای کلیدی کاربران سامانه را تامین و ارایه کند

هم سفر ما باشین چون !

یوتریپز با تمام ایرلاین های داخلی و خارجی طرف قرارداداست و همین طور هتل های داخلی و خارجی , دارای پشتیبانی 24 ساعته قوی است که میتوانند در هر زمانی , سوالات مشتریان و خریداران را پاسخگو باشند و آن ها را راهنمایی کند. یوتریپز بهترین قیمت پروازها را تضمین میکندو این موضوع با یک بررسی و جستجوی چند ثانیه ایی در ثامانه ثبت میشود. در یوتریپز میتوان تمامی هتل هاا و اقامت گاههای بوم گردی و خانه های اجاره ایی را با قیمت های مناسب و دقیق را مشاهده کرد و خرید. در یوتریپز میتوان جاذبه های هیجان انگیز و جالب گردشگری ایران و شهرهای مختلف دنیا رو دید.


  • SSL
  • بانک سامان
  • دامنه نرخ بلیط شرکت های هواپیمایی
  • سازمان هواپیمایی کشوری
  • نماد ساماندهی
  • شاپرک